Ročník 2017

70 558, Kč – konečná částka, kterou už mají rodiče Edvínka na účtu.

Je to úžasné a ještě jednou Vám moc děkujeme za to, že jste přišli a byli tak štědří. Edvínek tak bude moci mít nejen nový kočárek, ale i autosedačku. Maminka Edvínka nám při poslední návštěvě kavárny řekla, že se jí hned v MB žije lépe, s pocitem, že tu jsou lidé, kterým není lhostejný osud druhých a byla moc překvapená, že Vás přišlo tolik.

Doufáme, že i vy z toho máte dobrý pocit. Tak zase za rok!

Na koho vybíráme

Edvínek se narodil 5. 12. 2014. Má vzácnou vývojovou vadu mozku, jmenuje se lissencefalie, "syndrom hladkého mozku", nemá mozkovou kůru rýhovanou. někdy to postihuje jen jeden mozkový lalok, někdy polovinu mozku, u Edvínka zjistili, že bohužel celý mozek. Tyto děti trpí téměř vždy epilepsií, u Edvínka se objevila v půl roce, a vážným psychomotorickým opožděním vývoje. Cvičíme Vojtovu metodu, jezdíme do Prahy na akupunkturu, kraniosakrální terapii, do Oloumouce na orofaciální stimulaci, do Brna na fyzioterapii.. je toho mnoho, co se mu snažíme poskytnout, a modlíme se, aby jednou chodil a mluvil, což je bohužel u dětí s jeho diagnózou spíš vzácné. Ale Edvínek je navzdory svému handicapu velmi usměvavý chlapeček, má hluboké moudré oči, je to náš učitel a změnil nás všechny, kdo ho známe, k lepšímu. 
 

Rodiče mají pro Edvínka objednaný kočárek, který celkově stojí 82 500 Kč. Doufáme, že pojišťovna zajistí 30 700 Kč, měla by se vyjádřit každým dnem. Zbytek, 51 800 Kč, musí uhradit vlastními náklady a s tím bychom jim chtěly pomoci právě my s naší akcí COFFEE TO HELP.

Pokud bychom vybraly více, než je náš cíl, peníze by šly na speciální židličku, což je vlastně takový interiérový vozík a poté na autosedačku, jelikož se už Edvínek do dětského vajíčka za chvíli nevejde.

Bez vás to ale nezvládneme, takže pokud byste si přáli zapojit a udělat před Vánoci něco pěkného pro druhé, přijďte nás navštívit a posedět si do naší kavárny.

Veřejná sbírka

Chcete-li pomoci, ale nemůžete do kavárny přijít, pro Edvínka byl zřízen speciální účet, na který můžete zasílat jakoukoli finanční částku až do 01.01.2018.

č. ú. 0

Příspěvky jsou zcela dobrovolné a bez nich by náš projekt ani nemohl fungovat. Děkujeme!

Jídelní a nápojový lístek

Fotogalerie