Ročník 2014

Fotogalerie

Setkání skautek s Lucinkou, Petruškou a Zuzankou

S radostí oznamujeme, že Petrušce, Zuzance a Lucince půjde na účet 35 199 Kč, což je, podle nás, nádherná částka ???? Ještě jedou velký dík všem, co jste do kavárny přišli, přispěli, pracovali, organizovali...apod. DÍKY !!!

Popis není dostupný.

Na koho vybíráme

Opět tak v předvánočním čase chceme pomoci těm, kteří v životě neměli tak velké štěstí. Tentokrát jsou to 3 slečny  z obce Krhovice na Znojemsku – sestry Lucinka, Petruška a Zuzanka Kubíkovi, které trpí dětskou mozkovou obrnou. V naší kavárně si budete moct vybrat z bohaté nabídky jídla i pití – můžete nakouknout do našeho jídelního a nápojového lístku. Celá akce proběhne ve skautské klubovně v Moravských Budějovicích (Blahoslavova 1697) od 19.-22.12.2014. Kromě dobrého jídla a pití se můžete také těšit na výstavu fotek, Betlému, prodej rukodělných výrobků, zdobení cupcaků nebo závěrečný pondělní kytarový koncert. Doufáme, že se u nás zastavíte a pomůžete na dobrou věc. 

Veřejná sbírka

Chcete-li pomoci, ale nemůžete do kavárny přijít, pro Lucinku, Petrušku, Zuzanku byl zřízen speciální účet, na který můžete zasílat jakoukoli finanční částku až do 01.01.2015.

č. ú. 0

Příspěvky jsou zcela dobrovolné a bez nich by náš projekt ani nemohl fungovat. Děkujeme!

Jídelní a nápojový lístek