Ročník 2017

Rodiče mají pro Edvínka objednaný kočárek, který celkově stojí 82 500 Kč. Doufáme, že pojišťovna zajistí 30 700 Kč, měla by se vyjádřit každým dnem. Zbytek, 51 800 Kč, musí uhradit vlastními náklady a s tím bychom jim chtěly pomoci právě my s naší akcí COFFEE TO HELP.

Pokud bychom vybraly více, než je náš cíl, peníze by šly na speciální židličku, což je vlastně takový interiérový vozík a poté na autosedačku, jelikož se už Edvínek do dětského vajíčka za chvíli nevejde.

Bez vás to ale nezvládneme, takže pokud byste si přáli zapojit a udělat před Vánoci něco pěkného pro druhé, přijďte nás navštívit a posedět si do naší kavárny.

Kde se přesně nacházíme naleznete v sekci Kontakty.

70 558,- Kč – konečná částka, kterou už mají rodiče Edvínka na účtu.

Je to úžasné a ještě jednou Vám moc děkujeme za to, že jste přišli a byli tak štědří. Edvínek tak bude moci mít nejen nový kočárek, ale i autosedačku. Maminka Edvínka nám při poslední návštěvě kavárny řekla, že se jí hned v MB žije lépe, s pocitem, že tu jsou lidé, kterým není lhostejný osud druhých a byla moc překvapená, že Vás přišlo tolik.

Doufáme, že i vy z toho máte dobrý pocit. Tak zase za rok!
#skaut #coffeetohelp
¨

Edvínek se narodil 5.12.2016. Má vzácnou vývojovou vadu mozku, jmenuje se „syndrom hladkého mozku“ (tzn. nemá mozkovou kůru rýhovanou). Někdy to postihuje jen jeden mozkový lalok, v dalších případech polovinu mozku. U Edvínka však zjistili, že bohužel celý mozek. Tyto děti trpí téměř vždy epilepsií a vážným psychomotorickým opožděním vývoje. Cvičí s ním Vojtovu metodu, jezdí do Prahy na akupunkturu, kraniosakrální terapii, do Olomouce na orofaciální stimulaci, do Brna na fyzioterapii etc.. Je toho mnoho, co se mu snaží poskytnout a modlí se, aby jednou chodil a mluvil, což je bohužel u dětí s jeho diagnózou spíše vzácné.   Ale Edvínek je navzdory svému handicapu velmi usměvavý chlapeček, má hluboké moudré oči, je to učitel a změnil všechny, kdo ho zná k lepšímu.

Kavarna2017final stranky